Ettevõttest

Veebipoed.ee omanikettevõte on Infovõrgud OÜ.

Meie firma peamine tegevusvaldkond on e-poodide tegemine. Enamus meie poode on arendatud PrestaShopi tarkvarale.

Meie ambitsioonikas meeskond koosneb tarkvara arendajatest, süsteemi- ja visuaali disaineritest, turunduse analüütikust, projektijuhtidest  ning töid organiseerivast juhist.

Pakume kvaliteetset veebipoodide täisteenust alates veebi ja poe planeerimisest ärieesmärkide seadmisest kuni poe täieliku valmimiseni ja müügitegevuse arendamisel.

Meie klientideks on mikro kaubanduseettevõtted, suured kaubandus ja tootmisettevõtted nii Eestist kui välismaalt ja meedia agentuurid.

Turundus- ja disainiagentuuridele, kel on küll palju teadmisi ja oskusi marketingist, oleme pakkunud partnerlust just e-poe loomise osas.

Suur osa meie teostatud e-poodidest on liidestatud mõne majandus-või laohaldustarkvaraga.

Projektide teostamisel kasutame enamjaolt PrestaShopi avatud lähtekoodiga vaba tarkvara, mida kohandame vastavalt kliendi soovile. Klient saab poe valmides kõik õigused endale ja hilisemad litsentsitasud puuduvad. Lisaks loome lahendusi nii Magento kui WooCommerce platvormile. Platvormi valik sõltub ärieesmärkidest, kliendi äri suurusest ja integreerimise vajadustest..

Alates November 2012 oleme PrestaShop.com ametlik partner!

Kui Sul on soov turustada ja müüa oma tooteid internetis, siis oled õiges kohas, sest

MEIE TEEMEGI E-POODE!

 

Kui soovid ennast teostada meie töökas meeskonnas, siis meil on sulle pakkumine! Tööpakkumisega täpsemalt saab tutvuda siin.