Küsi pakkumist

E-poe tegemine ja lahendused

 

E-poe tegemine ei ole pelgalt programmeerimine. Selleks, et luua toimiv e-pood, peab eesmärgile orienteeritult tegutsema alates analüüsist kuni valmis poe turunduseni välja. Meie peamiseks eeliseks teiste e-poe lahenduste pakkujate ees on kogemus erineva suuruse ja sihtrühmaga e-poodidega. Samuti on meie suureks eeliseks meie mitmekülgne meeskond. Valdkonnad, kus saame teile abiks olla on: äri-analüüs, tehniline analüüs, projektijuhtimine, kujundamine, puhtalt tehniliste lahenduste teostamine, turundamine kui ka e-poe opitimeerimine.

 

Igaühe jaoks oma lahendus

Magento on väga populaarne platvorm e-poodide haldamiseks, sobides pikaajaliseks ja hästi läbimõeldud lahenduseks, mis nõuab äritasemel tarkvara.  Magento e-poe haldamine nõuab tehnilisi teadmisi, seetõttu sobib Magento pigem suurematele organisatsioonidele, kellel on kas oma tehniline osakond või valmidus igakuise haldus- ja administreemisteenuse kasutamiseks.

PrestaShop on läbimõeldud vabavaraline lahendus, kus on üle 25 000 valmis lisavõimaluse, näiteks ühildub programm sotsiaalvõrgustikega ning on hõlpsalt integreeritav lao- ja finantstarkvaraga. Platvormi tellimuste haldus on väga lihtne ning e-poe arendus- ning hoolduskulud mõistlikud. Sobib Eesti mõistes keskmistele ja suurematele ettevõtetele.

WordPressi on otstarbekas kasutada neil, kellel on tugev sisuturundus ja toetav blogi ning kelle põhieesmärgiks on oma tooteid internetis promoda. Neile, kellel on tooteid rohkem ja ka hulgaliselt igapäevaseid tellimusi, jääb WordPressi lahendus nõrgaks tootehalduse ja tellimuste administeerimise võimaluste poolest.

OpenCart on kiire viis müügi alustamiseks ning sobib väikeettevõtjatele, kel on minimaalsed investeeringuvõimalused.

Üldistades võime pakutavad teenused jagada kolme gruppi:

 

Pisitööd ja e-poe moodulid tunnihinna alusel

Pisitööde alla kuuluvad olemasolevate poodide vigade parandused, lisafunktsionaalsust pakkuvate erimoodulite kohandamised ning lisaarendused. Lisaks spetsiifilistele moodulitele, oleme arendanud ka universaalsed SmartPosti, Post24 ning Eesti pangalinkide moodulid.

Meie poolt arendatud universaalseid mooduleid on võimalik soetada ka PrestaShop’i müügikeskkonnast addons.prestashop.com.
 

Lihtsama e-poe tegemine

Lihtsama poe teostuseks sobib väga hästi poe loomine valmistemplate’i põhjale. Poodi saab sellegipoolest omanäoliseks luua, muutes olemasolevas template’s soovitud elemente, näiteks vahetada nuppude/ taustade/ tekstide värve, lisada või eemaldada teatud kujunduselemente. Kindlasti tuleb  valmistemplate'ga poodi tehes arvestada, et suure tõenäosusega ilmneb ostetud template's ja moodulites pisivigu. Hinnapakkumist tehes oleme sellega oma kogemusele toetudes arvestanud ning nende pisiparanduste eest kliendile lisaarvet ei esitata.

Näidis valmistemplate'i kohandamisest

 

 

Olemasoleva e-poe või kodulehekülje tarkvaraplatvormi vahetamine

Kliendi vajaduste kasvades on mõnikord vajalik juba olemasoleva lahenduse üle viimine mõnele muule tarkvarale. Lisaks erinevate andmete üleviimisele on sageli sealjuures otstarbekas  kaasajastada ka kujundust.

PrestaShop 1.1 versiooni poe uuendus                                                                     Magento 1.8 versioonile

Suuremahulise veebipoe tegemine

Parima lahendusega e-poodi saame pakkuda kindlasti siis, kui alustada algusest ehk analüüsist.

Suurema vajadusega klientide puhul teeme projekti alguses koosviibimised kliendiga, kus räägime läbi ning mõtleme välja just Teile sobivaimad lahendusvariandid.

Projektile peaks lisama ka erikujunduse tegemise ning kujundusele töötava template'i ehitamine. Tihti tuleb suuremate e-poodide juures luua mitmeid spetsiifilisi mooduleid. Samas on meie poolt kasuatavate e-poe tarkvarade puhul suureks plussiks see, et lisamooduleid võib alati ka hiljem juurde arendada, arendades alati vajaduse põhiliselt.

Kuna e-pood on paljudele lisamüüki pakkuv kanal, on neil juba füüsilises poes kasutuses mõni laohaldus- või finantstarkvara. Sellisel juhul oleme valmis pakkuma kaupmehe aega kokku hoidvat mitme tarkvara vahelist liidest.