PrestaShop vs Magento

Magento hea valik keerukate tootestruktuuride korral, samuti juhul kui plaanitav kohandamine ja arendustöö on suuremahuline (6 inimkuud või enam) ning arendusmeeskond on suur. Administreerimiskeskkond on keerulisem ja võimaldab tööülesandeid paremini jagada suurel administreerimismeeskonnal.

PrestaShop on hea valik, kui tegemist on tavatoodete müügiga, klassikalise ostu-ja tootehaldusprotsessi korral ning mõistliku suurusega erilahendusi luues. PrestaShop’ administreerimisliidese kasutamine on intuitiivsem ja tavakasutajale lihtsamini arusaadav.

Otsime oma töökasse meeskonda inimesi, kes tahavad olla osa e-poodide loomise maailmast!

Meie juurde tööle asudes leiad sa ennast kaasaegses töökeskkonnas koos innukate kolleegidega. Ettevõte on kiiresti arenev ning ambitsioonikas tehes e-lahendusi nii Eesti ettevõtetele, kui rahvusvaheliselt. Tööpäev kestab meil 9-18, kuid vajadusel oleme kellaajaga alati oma töötajatele vastutulnud. Oluline on see, et töö saaks tehtud!

Võta meiega ühendust, kui oled tehniliselt taiplik, soovid tegutseda ja julged võtta vastutust!

Töös kasutame peamiselt, PrestaShopi,  Magento ning WordPressi modulaarseid tarkvarasid.

Tööpakkumine SEO spetsialistile

Otsime oma meeskonda kogemustega SEO spetsialisti, kes haldaks samuti ka analyticsit ning oskaks teha meie klientidele arendusettepanekuid lähtuvalt saadud raportitest.
Võta ühendust

Tööpakkumine Front-end arendajale

Front-end arendajalt ootame kiiret orienteerumist CSS-is, tähelepanelikkust kujunduse üle viimisel koodi ning oskust teha kujundust responsiivseks erinevate layoutide jaoks.
Võta ühendust

Tööpakkumine Back-end arendajale

Back-end arendajalt ootame tugevat loogikat. Arendustöö seisneb erimoodulite loomises ning erinevate tarkvaradevaheliste liideste loomises.
Võta ühendust

Saada oma CV meile juba täna!

Kui oled meiega ühendust võtnud, saadame sulle testülesande, peale mida ootame sind juba enda juurde vestlusele.

E-poega alustamine

SAADA
Map Data
Map data ©2017 Google
navigation
Map DataMap data ©2017 Google
Map data ©2017 Google
navigation
controls
controls

Ehitajate tee 114, Tallinn 13517

info@veebipoed.ee

+372 656 1800 | +372 56 56 2022 | +372 56 232 677

Top