Võta meiega ühendust, kui oled tehniliselt taiplik, soovid tegutseda tarkvara arenduse või projektijuhtimise valdkonnas ning julged võtta vastutust!

Meie juurde tööle asudes leiad sa ennast kaasaegses töökeskkonnas koos innukate kolleegidega. Ettevõte on kiiresti arenev ning ambitsioonikas tehes e-lahendusi nii erasektoris, kui osaledes ka riigihangetel. Tööpäev kestab meil 9-18, kuid vajadusel oleme kellaajaga alati oma töötajatele vastutulnud. Oluline on see, et töö saaks tehtud!

Töö-/praktikapakkumine projektijuhile

Otsime inimest, kes on tehniliselt taiplik, kuid pole ise arendaja. Projektijuht viib läbi kliendikohtumisi, koostab lähteülesanded arendajatele ning vastutab, et tehtud tulemus vastab kliendi ootustele. Võimalik alustada ka projektijuhi abina.

TULE PROJEKTIJUHIKS

Töö-/praktikapakkumine Front-end arendajale

Front-end arendaja üks kõige tähtsamaid omadusi on olla tähelepanelik detailides. Tööülesanneteks on algseadistuste tegemine ning disaini kodeerimine. Peamised tehnoloogiad, mida kasutatakse on bootsrap, CSS, Javascript.

TULE fRONT-END ARENDAJAKS

Töö-/praktikapakkumine PHP arendajale

PHP arendajalt ootame tugevat loogikat. Arendustöö seisneb e-poodidele ja veebilahendustele erimoodulite tegemises ning liidestuste loomises. Kasuks tuleb, kui oled kokku puutunud mõne järgneva frameworkiga: PresetaShop, Magento, Drupal

TULE PHP ARENDAJAks