fbpx

PrestaShop vs Magento

Magento hea valik keerukate tootestruktuuride korral, samuti juhul kui plaanitav kohandamine ja arendustöö on suuremahuline (6 inimkuud või enam) ning arendusmeeskond on suur. Administreerimiskeskkond on keerulisem ja võimaldab tööülesandeid paremini jagada suurel administreerimismeeskonnal.

PrestaShop on hea valik, kui tegemist on tavatoodete müügiga, klassikalise ostu-ja tootehaldusprotsessi korral ning mõistliku suurusega erilahendusi luues. PrestaShop’ administreerimisliidese kasutamine on intuitiivsem ja tavakasutajale lihtsamini arusaadav.

E-poe tegemine ja lahendused

E-poe tegemine ei ole pelgalt programmeerimine. Selleks, et luua toimiv e-pood, peab eesmärgile orienteeritult tegutsema alates analüüsist kuni valmis poe turunduseni välja. Meie peamiseks eeliseks teiste e-poe lahenduste pakkujate ees on kogemus erineva suuruse ja sihtrühmaga e-poodidega. Samuti on meie suureks eeliseks meie mitmekülgne meeskond. Valdkonnad, kus saame teile abiks olla on: äri-analüüs, tehniline analüüs, projektijuhtimine, kujundamine, puhtalt tehniliste lahenduste teostamine, turundamine kui ka e-poe opitimeerimine.

E-poe tegemine

E-poe tegemisel võib alusena kasutada valmislahendusi või siis kaardistada kasutaja teekonnad ning lahenduse ja disaini loomisel lähtuda UX analüüsist

Olenemata teie eelarvest palume teile enne kohtumist  läbi mõelda ja vastata lihtsatele küsimustele. Kui kõigile küsimustele ei ole vastuseid, siis leiame need üheskoos.

Mis on loodava e-kanali ärieesmärgid?

Kes on teie peamised kliendid?

Milline saab olema e-poe turundus?

Kui suur on teie alginveteering?

Kui palju enda tööaega olete valmis e-poe jooksvaks toimimiseks panustama?

Kui palju planeerite investeerida hiljem regulaarselt kanali arendusse ja turundusse?

Võta ühendust
E-poega alustamine

E-poe loomise etapid

Sõltuvalt eesmärkidest ja investeeringu suurusest, keskendutakse erinevatele e-poe tegemise etappidele erinevalt

Idee

Eesmärgi ja ootuste kirjeldamine

Disain

Kasutajamugavuse analüüs, kujunduse loomine ja platvormi valik

Teostus

Seadistus ja programmeerimistööd

Optimeerimime

Valmis poe parendamine ja lisaarendused

Võta ühendust


SAADA

Mäealuse 2/1 (4.korrus), Tallinn 12618

info@veebipoed.ee

+372 656 1800 | +372 56 56 2022 | +372 56 232 677

Top