fbpx

PrestaShop vs Magento

Magento hea valik keerukate tootestruktuuride korral, samuti juhul kui plaanitav kohandamine ja arendustöö on suuremahuline (6 inimkuud või enam) ning arendusmeeskond on suur. Administreerimiskeskkond on keerulisem ja võimaldab tööülesandeid paremini jagada suurel administreerimismeeskonnal.

PrestaShop on hea valik, kui tegemist on tavatoodete müügiga, klassikalise ostu-ja tootehaldusprotsessi korral ning mõistliku suurusega erilahendusi luues. PrestaShop’ administreerimisliidese kasutamine on intuitiivsem ja tavakasutajale lihtsamini arusaadav.

Arenda ja kasvata oma äri koos PrestaShopiga

PrestaShop on hea valik erineva suurusega ettevõtetele. Platvorm suudab hõlpsasti skaleeruda, kasvada ning laieneda koos sinu äriga hoides  kulud oluliselt rohkem kontrolli all kui kasvada mõne teise e-poe platvormiga.

Alustavale ettevõttele on olemas valmismoodulid, mille tulemusena on võimalik avada e-pood kiirelt ning tagasihoidlike arenduskuludega.

PrestaShop on modulaarse ülesehitusega tarkvara. Selle tulemusena on võimalik äri kasvades vahetada välja mooduleid, täiustada disaini ja teha liidestusi kassa ning laotarkvaraga.

Oleme loonud e-poe lahendusi PrestaShopile üle kümne aasta. Selle jooksul oleme arendanud e-poode, mis töötavad väga hästi ka siis, kui tehakse üle 1500 tellimuse päevas või mille tootevalik on ligi  100 000 toodet.

Võta meiega julgelt ühendust, kui soovid luua uut e-poodi, vahetada platvormi või teha upgrade’i!

Võta ühendust
10 000+ valmis disainilahendust

Lorem Valik proffessionaalseid valmisdisaine saate leida Leo Theme lehelt, Add-On’ist ja Theme Forest’st

Support ja community

Aktiivne kogukond nii Eestis kui välismaal. Kui soovid jooksvat ja pidevat tuge, siis küsi oma PrestaShopi poele hoolduslepingut info(at)veebipoed.ee

Liidestused kassa- ja laoprogrammidega

Toodete, kategooriate, tellimuste, klientide vms sünkroniseerimine e-poe ja välise programmiga nagu näiteks Erplyg, Directo,  Xeroga jne

50 000+ lisamoodulit

PrestaShpi poed on modulaarse ülesehitusega. Valik mooduleid leiab Add-Ons’ist. Kui kaupmehe jaoks hetkel seda õiget kohe olemas ei ole, siis kirjutage info(at)veebipoed.ee ja me teeme teie ajoks kustomiseeritud mooduli


SAADA

Mäealuse 2/1 (4.korrus), Tallinn 12618

info@veebipoed.ee

+372 656 1800 | +372 56 56 2022 | +372 56 232 677

Top