fbpx

PrestaShop vs Magento

Magento hea valik keerukate tootestruktuuride korral, samuti juhul kui plaanitav kohandamine ja arendustöö on suuremahuline (6 inimkuud või enam) ning arendusmeeskond on suur. Administreerimiskeskkond on keerulisem ja võimaldab tööülesandeid paremini jagada suurel administreerimismeeskonnal.

PrestaShop on hea valik, kui tegemist on tavatoodete müügiga, klassikalise ostu-ja tootehaldusprotsessi korral ning mõistliku suurusega erilahendusi luues. PrestaShop’ administreerimisliidese kasutamine on intuitiivsem ja tavakasutajale lihtsamini arusaadav.
g

E-pood alustavale ärile

Ka lihtsam ja valmis templatele loodud e-pood võib olla esinduslik ja firma sümboolikaga seotud väljanägemisega.

Valmiskujundusele loodud poodi saab  luua omanäoliseks  muutes olemasolevas template’s soovitud elemente, näiteks vahetada nuppude/ taustade/ tekstide värve, lisada või eemaldada teatud kujunduselemente. Kindlasti tuleb  valmistemplate’ga poodi tehes arvestada, et suure tõenäosusega ilmneb ostetud template’s ja moodulites pisivigu. Hinnapakkumist tehes oleme sellega oma kogemusele toetudes arvestanud ning nende pisiparanduste eest kliendile lisaarvet ei esitata.

Näited valmistemplate’i kohandamisest

Võta ühendust

Erilahenduse- ja disainiga e-poed

Parima lahendusega e-poodi saame pakkuda kindlasti siis, kui alustada algusest ehk analüüsist. Samuti kuuluvad siia alla keerulisemad B2B lahendused ja erilahendusena loodavad ettevõtte sisesed veebipõhised töökeskkonnad.

Suurema vajadusega klientide puhul teeme projekti alguses koosviibimised kliendiga, kus räägime läbi ning mõtleme välja just Teile sobivaimad lahendusvariandid.

Projektile peaks lisama ka erikujunduse tegemise ning kujundusele töötava template’i ehitamine. Tihti tuleb suuremate e-poodide juures luua mitmeid spetsiifilisi mooduleid. Samas on meie poolt kasuatavate e-poe tarkvarade puhul suureks plussiks see, et lisamooduleid võib alati ka hiljem juurde arendada, arendades alati vajaduse põhiliselt.

Näited keerukamatest lahendustest

Võta ühendust

Liidestamine kassa- ja laotarkvaraga

Süsteemi automatiseerimisega väheneb oluliselt ajakulu poe haldamisel käsitsi tehtavatele toimingutele. Samuti väheneb juhuslike vigade arv

Oleme tänaseks loonud mitmed põhifunktsionaalsusega valmismooduleid Erply, Directo, Xero jne. majandustarkvarade jaoks. Suurematel ja keerukamate soovide täitmiseks arendame liidestuse vastavalt iga kliendi vajadustele edasi.

Võta ühendust

Lisamoodulid ja pisitööd

Valmis moodulid PrestaShopi poele saate osta ja alla laadida meie moodulite poest!

Pangalingid (SEB, SWED, LHV, Nordea, Coop Pank)

Muud maksemeetodid (Maksekeskus, krediitkaartide vastuvõtmine)

Järelmaksukalkulaatorid

Kullerid (SmartPost, SmartPost Soome, Omniva pakiautomaadid, DPD pakipood)

Finantsmoodulid (SmartAccounts, Directo, Erply, Xero)

Affiliate (Lyoness)

Muud lisavõimalused erimoodulitega

Võta ühendust Mine moodulite poodi

SEO seadistused ja analüütika

Nende kahe tegevuse peamine eesmärk on suunata e-poodi rohkem inimesi ning  viia külastajad ja nende tegevused lähemale meie poolt seatud eesmärkidele

SEO hõlmab nii met märksõnade kasutamist, kui ka üldist lehekülje optimeerimist peamiste otsingumootorite jaoks.

Analüütikaga jälgime me inimeste teekonda poes. Saame teada, millised lehed on atraktiivsemad ja milliseid nuppe inimesed vajutavad. Saame määrata endale sobivad eesmärgid ning jooksvalt e-poes pisiarendusi tehes suunata külastajaid järjest rohkem nende eesmärkide täitmise poole.

Võta ühendust

Bannerid, animatsioonid ja kampaaniad

Tänapäeva kliendi ootuseks on leida aeg-ajalt kampaaniapakkumisi. Saame siinjuures olla abiks erinevate soodustuste seadistamisel ja samuti pilkupüüdva reklaami disainimisel

Pakume järgmisi teenuseid:

Bannerite kujundus

Animatsioonide loomine

Tootepildistamine

Reklaamide filmimine ja monteerimine

Võta ühendust

E-poe upgrade või platvormivahetus

Iga teatud aja tagant tuleb kõikidel platvormidel välja uus tarkvaraverisoon. Vahest on versiooni uuendused mingimaalsed, aeg-ajalt on aga versioonide erinevused suuremad.

Samuti muutuvad kaupmeeste ja nende klientide vajadused. Mõnikord on otstarbekas kaaluda tarkvara vahetust.

Oleme koostanud väikese kokkuvõtte enamlevinumatest e-poe alustarkvaradest, millega saate tutvuda siin.

Võta ühendust

E-poe hooldusteenus

Hooldus- ja haldusteenuse eesmärk on anda kaupmehele kindlus e-poe toimimise osas, mis tagatakse kindla partneri ja kokkulepitud töökorralduse kaudu

Tegemist on kuutasulise teenusega. Teenuse hind sõltub poe tüübist (multistore/singel store), liidestuste mahukusest ja arvust jne.

Küsige julgelt personaalset pakkumist!

Võta ühendust

SAADA

Mäealuse 2/1 (4.korrus), Tallinn 12618

info@veebipoed.ee

+372 656 1800 | +372 56 56 2022 | +372 56 232 677

Top