PrestaShop vs Magento

Magento hea valik keerukate tootestruktuuride korral, samuti juhul kui plaanitav kohandamine ja arendustöö on suuremahuline (6 inimkuud või enam) ning arendusmeeskond on suur. Administreerimiskeskkond on keerulisem ja võimaldab tööülesandeid paremini jagada suurel administreerimismeeskonnal.

PrestaShop on hea valik, kui tegemist on tavatoodete müügiga, klassikalise ostu-ja tootehaldusprotsessi korral ning mõistliku suurusega erilahendusi luues. PrestaShop’ administreerimisliidese kasutamine on intuitiivsem ja tavakasutajale lihtsamini arusaadav.

Otsime oma töökasse meeskonda nii praktikale kui tööle inimesi, kes tahavad olla osa e-poodide loomise maailmast!

Meie juurde tööle asudes leiad sa ennast kaasaegses töökeskkonnas koos innukate kolleegidega. Ettevõte on kiiresti arenev ning ambitsioonikas tehes e-lahendusi nii erasektoris, kui osaledes ka riigihangetel. Tööpäev kestab meil 9-18, kuid vajadusel oleme kellaajaga alati oma töötajatele vastutulnud. Oluline on see, et töö saaks tehtud!

Võta meiega ühendust, kui oled tehniliselt taiplik, soovid tegutseda tarkvara arenduse või projektijuhtimise valdkonnas ning julged võtta vastutust!

Töös kasutame peamiselt, PrestaShopi,  Magento ning Drupali modulaarseid tarkvarasid.

Töö-/praktikapakkumine projektijuhile

Otsime inimest, kes on tehniliselt taiplik, kuid pole ise arendaja. Projektijuht viib läbi kliendikohtumisi, koostab lähteülesanded arendajatele ning vastutab, et tehtud tulemus vastab kliendi ootustele. Võimalik alustada ka projektijuhi abina.
Võta ühendust

Töö-/praktikapakkumine Front-end arendajale

Front-end arendaja üks kõige tähtsamaid omadusi on olla tähelepanelik detailides. Tööülesanneteks on algseadistuste tegemine ning disaini kodeerimine. Peamised tehnoloogiad, mida kasutatakse on bootsrap, CSS, Javascript
Võta ühendust

Töö-/praktikapakkumine PHP arendajale

PHP arendajalt ootame tugevat loogikat. Arendustöö seisneb e-poodidele ja veebilahendustele erimoodulite tegemises ning liidestuste loomises. Kasuks tuleb, kui oled kokku puutunud mõne järgneva frameworkiga: PresetaShop, Magento, Drupal
Võta ühendust

Saada oma CV meile juba täna!

Võta meiega ühendust kas alloleva vormi kaudu, e-mailiga helen@veebipoed.ee või helista meile 656 1800.

Meie nooruslik ja ambitsioonikas meeskond ootab sind!

E-poega alustamine

SAADA
Map Data
Map data ©2017 Google
navigation
Map DataMap data ©2017 Google
Map data ©2017 Google
navigation
controls
controls

Ehitajate tee 114, Tallinn 13517

info@veebipoed.ee

+372 656 1800 | +372 56 56 2022 | +372 56 232 677

Top